DEMİRTAŞ MİMARİ CEPHE SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Şirket kurucuları olan aile fertleri arasında, şahıs firması olarak kurulan, TURAN DEMİRTAŞ – DEMİRTAŞ ALÜMİNYUM, sektörde 10 yılı aşan bilgi birikimi ile 2010 yılında Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri, Alüminyum Doğrama Sistemleri ve Plastik Doğrama Sistemleri sektörlerinde faaliyet göstermeye başlamıştır. DEMİRTAŞ ALÜMİNYUM, 2014 yılında kimlik değiştirerek yoluna, DEMİRTAŞ MİMARİ CEPHE SİSTEMLERİ İNŞAAT SAN.veTİC.LTD.ŞTİ. olarak devam etmiştir.
Yenibosna – İSTANBUL’da bulunan 1000 m² kapalı alana ve gelişmiş makine parkuruna sahip fabrikasında üretime devam etmektedir. Ayrıca, tüm projelendirme, planlama, teklif, satın alma, muhasebe, aşamaları Yenibosna – İSTANBUL’daki ofisinden yönetilmektedir.
DEMİRTAŞ MİMARİ CEPHE SİSTEMLERİ olarak vizyonumuz müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak, kendi standartlarımızı her zaman ileriye taşımak ve sektördeki tüm yenilikleri işlerimize tüm dünya ile eş zamanlı olarak entegre etmektir.
Giydirme Cepheler, Cephe kaplama Sistemleri, Küpeşte Sistemleri, Doğrama Sistemleri, Güneş Kırıcı Sistemler ve benzeri uygulamalarda 20 yılı aşan üstün tecrübe birikimine sahip DEMİRTAŞ MİMARİ CEPHE SİSTEMLERİ, her projeye uygun özel detaylar ve uygulama çözümleri geliştirebilmektedir.
DEMİRTAŞ MİMARİ CEPHE SİSTEMLERİ tüm proje çözümlemelerini ve imalat işlemlerini bünyesinde gerçekleştirebilecek teknik kadro ve yeterliliğe sahiptir.
DEMİRTAŞ MİMARİ CEPHE SİSTEMLERİ müşteri ile ön görüşme aşamasından başlayıp, tasarım, teklif, sözleşme, projelendirme, malzeme seçimi, fabrikada üretim, şantiye mobilizasyonu, şantiyeye sevk, şantiyede montaj aşamasına kadar tüm aşamalarda, müşteri onayını ve memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
DEMİRTAŞ MİMARİ CEPHE SİSTEMLERİ olarak arkamıza aldığımız tecrübe ile, geleceğin yapılarını oluşturulmasına sağladığımız katlıların haklı gururunu yaşamaktayız.